VAŠE NÁVRHY ADOPCÍ NA DÁLKU

Možná máte vy sami tip na konkrétní dítě, které je možno adoptovat na dálku! Máte například důvěru v konkrétní organizaci, která takovou adopci umožňuje (ať už jí máme v seznamu doposud spolupracujících či zatím ne), nebo máte třeba zvlášť silný pocit potřeby adopce konkrétního dítěte.

Řekněte nám prosím o tom, vytvoříme zde vaši nabídku konkrétního dítěte k adopci. Je možné, že právě váš návrh zaujme další případné dárce a vámi zvolené dítě budou chtít podporovat společně s vámi. Nebo se můžete rovnou domluvit s ostatními, např. v rodině, v práci, se spolužáky, kamarády atd. a skládat se přes tento projekt na adopci konkrétního dítěte nebo i několika dětí spolu.

VAŠE NÁVRHY NA ADOPCE DĚTÍ NA DÁLKU

V této tabulce budeme uvádět vaše návrhy na adopce. Děti roztřídíme podle kontinentů jejich pobytu, uvedeme organizaci, která adopci zprostředkuje a samotný odkaz na dítě, aby se o něm daly zjistit podrobnosti. Pokud si to budete přát, rádi u vámi navrženého dítěte zveřejníme i kontakt na vás (pokud jej poskytnete). To pro případ, kdybyste chtěli touto cestou najít trvalejšího společníka, se kterým byste se mohli domluvit například i na dlouhodobější společné adopci dítěte.

Zatím nemáme žádný návrh na adopci konkrétního dítěte. Můžete být první, kdo nám takový návrh učiní.

Své návrhy nám můžete sdělovat způsobem, jaký vám vyhovuje, nejpohodlněji však zřejmě přes přímý odkaz na vámi vybrané dítě. Odkaz nám můžete poslat na naší e-mailovou adresu: spolekfreewill@email.cz Můžete také rovnou k tomuto účelu využít například kontaktní formulář dole na této stránce nebo skopírovat odkaz do diskuse pod formulářem. Děkujeme! :)

Děti k adopci můžete vybírat z nabídky níže uvedených organizací nebo nám můžete ke spolupráci doporučit i organizaci nám doposud neznámou, která se rovněž zabývá adopcí dětí na dálku.

Organizace, z jejichž nabídky dětí k adopci na dálku nám můžete dávat vaše návrhy k adopci (řazeno dle kontinentu pobytu dítěte):

AFRIKA ASIE EVROPA

Tento formulář můžete využít k oznámení vašeho návrhu na adopci konkrétního dítěte

Diskusní téma: Vaše návrhy adopcí na dálků

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek