PATRIK ŠKODA

Patrik Škoda

Volám sa Patrik Škoda. Narodil som sa 5.10. 1979 v Malackách; bývam v Bratislave. Rád maľujem ceruzkami na výkres. Od 8. rokoch som postihnutý, mám epilepsiu. Mám rád prírodu a rád mailujem. Každý mesiac máme stretnutie v epi klube v Bratislave.

Pana Patrika můžeme podpořit prostřednictvím jeho bankovního účtu:

IBAN: SK330900000000063127094 BIC SWIFT GIBASKBX

Nebo nás kontaktujte, pomůžeme zamýšlenou podporu realizovat prostřednictvím našeho provozního účtu spolku. Fio banka má převod prostředků na Slovensko zdarma.

Podpořme prosím pana Patrika a pomozme mu tak uhradit alespoň část nákladů zvýšených v důsledků jeho znevýhodnění. Děkujeme.

Pan Patrik Škoda bude jistě  potěšen i případným zájmem o jeho obrazy (zde uvedeny pouze ty, které jsme zatím od autora obdrželi). Pro získání obrazu od tohoto autora kontaktujte prosím naše občanské sdružení. Děkujeme.

TVORBA od pana Patrika Škody