DĚKUJEME MONETĚ MONEY BANK ZA VELKORYSOU PODPORU!

09.03.2020 17:14

Velmi děkujeme MONETĚ Money Bank, a. s., za velkorysou finanční podporu! Z této čtvrté největší banky u nás jsme na účet veřejné sbírky obdrželi účelový dar ve výši 150 000 Kč! Díky tomu budeme moci pořídit do naši Půjčovny kompenzačních pomůcek a rehabilitačních přístrojů dva nové elektrické invalidní vozíky eThrone 12DW a jeden starší repasovaný rehabilitační přístroj MOTOmed. O následných výpůjčkách těchto věcí potřebným spoluobčanům budeme brzy informovat.

Jsme velmi rádi, že se i MONETA Money Bank rozhodla pomáhat spolu s námi! Vážíme si toho a děkujeme za to! Velmi však děkujeme i za celkovou společenskou odpovědnost této inovativní organizace poskytující široké finanční služby! MONETA svou dlouhodobou charitativní pomoc poskytuje především znevýhodněným dětem a dospělým a na podporu ochrany životního prostředí. Vyzdvihnout si pak zcela jistě zaslouží i dobrovolnická angažovanost zaměstnanců banky, kteří se nebojí přímo přiložit svou ruku k dobrému dílu. Těší nás, že máme společný záměr a věříme, že se podaří navázat naši dlouhodobou spolupráci na pomoci znevýhodněným spoluobčanům!

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE I S NÁMI!

spolek FREE WILL